Zakładanie firm

Skutecznie wprowadzamy na rynek niemiecki i albański.

Zakładanie firmy w Niemczech i Albanii

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie rejestracji i obsługi firm w Niemczech i Albanii. Pomagamy w zakładaniu działalności, a dzięki temu, że znamy wszystkie aktualne przepisy i formalności z tym związane, powierzone nam działania przebiegają niezwykle sprawnie i szybko. Zakładanie firmy w Niemczech i Albanii to nasza specjalizacja, podobnie jak wprowadzanie polskich przedsiębiorstw na rynek niemiecki i albański. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o aktualne przepisy prawa, a także uczestniczymy w szkoleniach, które podnoszą nasze kwalifikacje i pozwalają jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Mamy doświadczenie we współpracy z niemieckim i albańskim urzędem skarbowym i znamy wszelkie procedury, które ułatwiają legalne i bezpieczne prowadzenie biznesu za zachodnią granicą.

Rejestracja i obsługa firm w Niemczech i Albanii

Firma LEMARRC advisor Ltd. oferuje kompleksowe usługi w zakresie udzielania wsparcia przedsiębiorcom planującym rejestrację firmy w Niemczech i Albanii, jak i w pełni profesjonalną obsługę firmom już działającym na terenie tego kraju. Dzielimy się naszą wiedzą z zakresu prawa niemieckiego i albańskiego, a także na bieżąco śledzimy następujące zmiany i przepisy prawa.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która zdobywała swoją wiedzę i doświadczenie współpracując z urzędami, organami administracyjnymi oraz kancelariami na terenie Niemiec i Albanii. Zdajemy sobie sprawę, że najczęstszymi problemami Polaków znajdujących się za granicą są trudności z załatwieniem formalności urzędowych, dlatego specjalizujemy się w tematach, związanych z funkcjonowaniem biznesu za granicą i dokładamy wszelkich starań, by pomóc naszym Klientom w rejestracji i obsłudze firm w Niemczech i Albanii. W ramach consultingu udzielamy także szeroko rozumianych fachowych porad w kwestiach dotyczących prowadzenia sprzedaży internetowej w tym kraju, pozyskiwania finansowania dla biznesu czy rozwiązywaniu problemów urzędowych wynikających z nieznajomości języka niemieckiego lub albańskiego.

Zakładanie firm

Otwarcie biznesu w Polsce bywa skomplikowane i czasochłonne. Kiedy planujemy zagraniczną ekspansję, pojawia się jeszcze więcej wątpliwości. Zakładanie firmy w Niemczech i Albanii może jednak upłynąć bezproblemowo. Eksperci z firmy LEMARRC advisor Ltd. przygotują odpowiedni grunt, by biznes mógł prężnie się rozwijać. Pomagamy na każdym etapie – od pomysłu, przez notariuszy, urzędy finansowe, aż po bieżące prowadzenie firmy. Zbudowanie silnej marki na zagranicznym rynku i osiągnięcie pożądanej stabilizacji finansowej wymaga wiedzy, umiejętności oraz sieci kontaktów. Lata naszych doświadczeń sprawiły, że doskonale wiemy, jak wprowadzić firmę na rynek niemiecki i albański oraz reprezentować interesy przedsiębiorców wśród zagranicznych interesariuszy. Bez względu na branżę, skalę i doświadczenie biznesowe, z całą pewnością pomożemy także Twojej firmie!